Apie musDĖMESIO! SVARBU!
R. Dūdėnienės odontologijos klinika nuo 2020 m. gegužės 18 d. atnaujino planinių odontologijos paslaugų teikimą. Pagal Nacionaliniam sveikatos centrui prie Sveikatos ministerijos pateiktą paslaugų atnaujinimo planą dėl epideminės situacijos yra sugriežtinta paslaugų teikimo tvarka.

Atmintinė pacientui:
1. Jeigu Jūs ar Jūsų šeimos nariai esate saviizoliacijoje, arba Jums ar Jūsų šeimos nariams yra patvirtintas teigiamas Covid-19 testas, Jūs privalote nedelsiant paskambinti telefonu ir nukelti vizitą.
2. Jeigu Jums ar Jūsų šeimos nariams per paskutines 14 d. iki šio vizito buvo pasireiškę nors ir mažiausi peršalimo simptomai: pakilusi kūno temperatūra, kosulys, sloga ir pan., Jūs privalote nedelsiant paskambinti telefonu ir nukelti vizitą.
3. Esant lūpų, ar odos pūslelinei, rekomenduojame informuoti telefonu ir nukelti vizitą.
4. Jeigu sergate lėtinėmis ligomis ir geriate priešuždegiminius vaistus, informuokite telefonu.
5. Kelionę planuokite taip, kad prie klinikos atvyktumėte tiksliai sutartu laiku.
6. Į kliniką neikite, paskambinkite tel. 865249113, laukite, kol būsite pakviesti įeiti. Gali būti, kad prieš Jus gydomas pacientas dar bus neišėjęs, mes Jus perspėsime ir paprašysime palaukti automobilyje arba lauke.
7. Kiti, kartu su Jumis atvykę asmenys nebus įleidžiami, išskyrus nepilnametį lydintys tėvai, ar kiti pacientą galintys atstovauti pilnamečiai asmenys. Tokiu atveju, jie taip pat privalės laikytis šios tvarkos.
8. Jums bus pamatuota kūno temperatūra, po to Jūs pasirašysite paruoštą klausimyną dėl Covid-19 infekcijos. Pasirašydami Jūs patvirtinsite, kad duomenys apie Jūsų sveikatos būklę yra teisingi, ir kad Jūs žinote apie galiojančią administracinę ir baudžiamąją atsakomybę dėl veiksmų, galinčių sukelti grėsmę medicinos personalo bei kitų asmenų sveikatai Covid-19 infekcijos plitimo atveju.
9. Būtinai turėkite asmens dokumentą.

Klinikos patalpose dėvėkite nosį ir burną dengiančią medicininę kaukę.

Apsilankykite mūsų svetainės Galerijoje

<< Previous 1 2 Next >>